9.kapitola - Milované sestřičky

11. 04. 2009 | † 12. 04. 2009 | kód autora: lDK

Honey se doslova vyžívala v tom, že mohla letět střemhlav k zemi a těsně nad ní roztáhnout křídla a o malý kousek, který jí dělil od rozplácnutí se o zem, se zase rychle vznesla do vzduchu.

"Hey, Honey, poleť a neděj blbosti!"křikla Jasane. Právě stála na nějvyšší věži hradu a kochala se tím, když jí vítr cuchá vlasy.

"Ty taky všechno musíš zkazit!"zabručela Honey a rozletěla se za ní.

"Já myslela že chceš za svejma sestrama."zamračila se Jasane a podívala se na ní tázavým pohledem.

"No, oni to nejsou v podstatě moje opravdový sestry. Ty lidi, co jim říkám rodiče, nejsou moji pravý rodiče. Jsou to jen lidi, co mají 2 dcery, ale pod svými křídly chrání další dívky, ze kterých si vybírá Dracula nevěsty. Tak jsem se k němu dostala. A ty moje sestřičky, mě pěkně šikanovali. Zvlášť potom co si mě Hrabě vybral."rozkecala se najednou Honey a na tváři se jí objevil sklíčený výraz.

"Neuděláme si z nich srandu? Nebo se můžeme rovnou nahamat..."mrkla Jasane a pohladila se bříško. "Už mám hladeček.."dodala a obě se se smíchem rozletěli k městu...

**

"Jsme tu dobře?"ozval se šepot z lesa.

"Určitě. Myslím.. snad jo.."ozvala se nejistá odpověď.

"Si ze mě nedělej prdel, Honey! Letěli jsme sem čtvrt noci!"vyštěkl první hlas a ozvala se tlumená rána.

"AU! Trochu citu do toho násilí!"zavrčel druhý hlas. Najednou se z domu před nimi vylinulo světlo.

"Je tam někdo? Vylezte! Vím že jste tam! Není tu co na ukradní, tak běžte o důl dám!"zavřískla starší žena, který vykoukla ze dveří a v ruce držela hořící pochodeň. Když se nic neozývalo, žena zalezla a světlo zhaslo.

"Vidíš to, děláš strašně moc hluku!"

"Co já, ty si mě uhodila!"

"Ale ty ani nevíš jestli jsme tu dobře, takže za to můžeš ty!"

"No aspoň že to máš na koho shodit!"

"Nehádej se semnou, seš mladší!"

"Joo a kolik pak ti je, hmm??"

"Sedmdesát, tobě je jen dvacet, tak mlč!"

"Jej..."

Z lesa se pomalu vynořili dvě dívky. Hnědovlasá a plavovlasá. Potichu našlapovali a přibližovali se k domu.

"Kde mají pokoj ty mrchy?"zeptala se plavovlasá dívka.

"Nahoře.... nahoře uplně vlevo..? Nebo v pravo? Sakra, z venčí jsem to moc neřešila!"odpověděla druhá, hnědovlasá.

"Honey, neser mě už! Tak prostě vlýtnem nahoru do toho pokoje, tak nalevo. A bude."rozhodla dívka a už se chystala vzlétnout. Pomalu se začala přeměňovat, když v tom jí Honey chytla za křídlo.

"A co když tam budou rodiče?"vyštěkla a pokoušela se jí stáhnout na zem.

"No tak vyletíme ven a skusíme to do toho druhýho okna ne! Sakra, seš nevěsta, mysli nee!!"odkopla ji od svého křídla a vyletěla do úrovně oke...

.... Honey se s naštvaným výrazem hned rozletěla za ní. "Tak jdem na to?"zeptala se Jasane a Honey přikývla. Rozletěli se proti oknu a jendím nárazem ho vyhodili z rámu a odmrštili na protější stěnu. Elegantně se snesly na podlahu a pobaveně sledovali vyděšené obličeje dívek, které se právě vzbudili.

"Kdo jste a co tu chcete!!??"zaječela jedna dívka, ve které poznala Honey její sestřičku Mariu.

"Ale, Marinko.. neříkej že mě nepoznáváš..."šeptla sladkým hlasem Honey a šíleně se rozesmála. Krev se jí hnala do hlavy a přestávala mít kontrolu nad svým chováním.

"Ho-Honey?"špitla přidušeně Maria.

"BINGO!"vykřikla Honey a porozhlédla se po pokoji. "Alexandro... ráda tě vidím, ty mrcho jedna. Ale, Debora... taky pěkná kravka co..."usmála se sladce a koukla na Jasane. Podle výrazu na její tváři se dost bavila.

"Co tu chceš a co si to sem přitáhla za pomatlo?"vzpamatovala se Maria a s ledovým výrazem se postavila tváří v tvář Honey. Ta se pobaveně rozesmála a jedním strkem odhodila Mariu zpátky na postel.

"Jak to mluvíš s nevěstami Hraběte?"špitla jedovatě Jasane a oči se jí zůžili jako kočce připravené k lovu.

"Nevěsty.... vy jste nevěsty.... hraběte?"špitla Debora. Nevěsty pohlédli na ní, jak se celé její drobné bledé tělo klepe strachy a pot slepuje její černé dlouhé vlasy.

"Jo... hele, Jas, necítíš něco? To se asi Debora po**ala strachy..."rozesmála se Honey a zvesela si plácla se svou plavovlasou přítelkyní.

"Ty mrcho jedna, měli jsme tě zabít. Myslíš si že když seš teď Drákoluva děvka, že jsi něco víc? Nic nejsi! Jen ubohá cuchta!"zaječela najednou na Honey Maria a chytla ji pod krkem. "Ty nejseš o nic lepší, bloňďatá vylízaná kebule!"V obouch dívkách to najednou začalo vřít...


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.